Aktuality

Budoucí aktuality

Chystáme

Dřívější aktuality

Halloween v Centromu v nízkoprahu

PODZIMNÍ SBÍRKA POTRAVIN

Dne 11.11.2023 proběhne Sbírka potravin, do které jsme již tradičně zapojeni.

Ty, jež to potřebují, můžete přijít podpořit nákupem potravin či drogerie do sítí supermarketů a hypermarketů Albert, Tesco, Kauflaud, Lidl, Penny, Makro, Billa či Globus.Rádi bychom Vás pozvali na taneční soutěž jednotlivců či skupin, věnujících se romským tancům. Soutěž se bude konat dne 21.10.2023 v 10:00 na adrese Šalounova 394/56 v Ostravě-Vítkovicích (jedná se o tělocvičnu na základní škole Šalounově).

Pro všechny zúčastněné bude připraveno drobné občerstvení a nejlepší tři soutěžící budou odměněni cenami.       

Po vyhlášení výsledků soutěže se bude konat menší diskotéka, proto bychom byli rádi, kdybyste se mohli zdržet a užít si společně s námi hezký zbytek odpoledne.

Více informací na e-mailové adrese nzdm@centrom.cz

V případě zájmu je nutné potvrdit účast do 10.10. 2023

Fotbalový turnaj o Putovní pohár blah. P. G. Frassatiho

Dne 30.9.2023 se fotbalový tým Centromu zúčastnil turnaje O putovní pohár blah. P. G. Frassatiho, který se konal v Donu Boscu.
I přes nepříznivé počasí, které našim hráčům vůbec nepřálo, se jim podařilo vybojovat krásné 1.místo v nejmladších hráčích (2012 a mladší).
Dalším úspěchem pro tým z našeho nízkoprahového zařízení bylo získaní ceny za nejlepšího brankáře ve skupině nejmladších hráčů.

Děkujeme pořadatelům za vydařený turnaj a našemu týmu gratulujeme. 

Dne 29.3.2023 proběhl v NZDM Centrom Vítkovice úklid ulice Sirotčí po zimě.

Zapojily se děti, ale i některé maminky. Odpadků bylo oproti loňskému roku mnohem více. Letos jsme přibrali také volně pohozený nábytek. Všichni účastníci byli odměněni. Všem moc děkujeme.

Sbírka pro útulek, kterou pořádali děti z Vítkovic.

 

Vánoce 2022 v CENTROMU – v podobě krabicí od bot

5.12. 2022 Mikuláš v NZDM v Radvanicích a Vítkovicích

5P s CENTROMEM

Od 1.7. 2022 přechází naše pobočky NZDM na letní otvírací dobu.   

Té se přizpůsobují i kroužky z projektu 5P s Centromem. Výlety jsou plánovány v daném týdnu a informace o nich se dozvíte na konkrétní pobočce.

23.6.2022 bylo naši organizaci možno vidět na akci LIDÉ LIDEM, které se každoročně účastníme nejen jako vystupující, ale také prezentující naše služby v informačním stánku.